NATYCHMIASTOWA POMOC

STOMAR PLUS oferuje pomoc dla pacjentów w nagłych przypadkach. Każdy pacjent cierpiący na nagły ból, który się do nas zgłosi zostanie przyjęty. Zdajemy sobie sprawę, iż pomoc stomatologiczna w niespodziewanych przypadkach jest niezwykle ważna.

KILKA SŁÓW O NASZEJ PRZYCHODNI

Przychodnia stomatologiczna Stomar Plus istnieje od 1990 roku. W tym czasie zmieniała się jej forma organizacyjna od indywidualnej praktyki stomatologicznej do przychodni specjalistycznej. Pracujący w przychodni lekarze zobowiązani są do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, w związku z tym uczestniczą w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.

Istotą naszej pracy jest kompleksowa opieka stomatologiczna: poprzez stomatologię zachowawczą i kosmetyczną, chirurgię stomatologiczną i periodontologię (leczenie chorób przyzębia), laseroterapię, na implantologii i protetyce kończąc. Oznacza to, że celem naszej pracy jest całkowite wyleczenie pacjenta, a nie tylko pojedynczego problemu.

Współczesne badania dowodzą, że przywrócenie równowagi w jamie ustnej wymaga w zdecydowanej większości przypadków różnorodnych działań z wielu dziedzin stomatologii jednocześnie. Jest to jedyna droga do osiągnięcia pełnego sukcesu terapeutycznego, powrotu do normy i pełnego komfortu życia.